גיור

בית הדין לגיור

בראשות אב״ד הרב חיים אמסלם שליט״א

זרע ישראל מפעילה בית דין מיוחד לגיור בראשותו של אב בית הדין הרב חיים אמסלם שליט״א. בית הדין יוצא במשלחות ברחבי העולם ומקיים דיונים מיוחדים עם שליחיו בקהילות זרע ישראל.

מתגייר יקר,

אנו מברכים אותך על ההחלטה החשובה והאמיצה לעבור את תהליך הגיור, ולהצטרף לעם ישראל. אתה ודאי יודע שזו החלטה כבדת משקל, שאין ממנה חזרה. ההליך עצמו אינו פשוט, והוא דורש ממך דרישות משמעותיות של שינוי באורחות החיים, באמונה ובמחויבות למצוות היהדות ומנהגיה. אמנם, עיקר העניין הוא ההחלטה הברורה להצטרף לעם ישראל ולהיות חלק בלתי נפרד ממנו ומהמחויבות שקיבל על עצמו במעמד הר סיני.

אך להחלטה הזו צריך להיות ביטוי מעשי, ובית הדין מבקש לראות שאתה מתאמץ עבור זה, ורוצה מאוד בהתחברות לעם ישראל. אך מרגע שהחלטת באופן סופי וברור, אנו מחויבים לסייע בידך, לעבור את ההליך בצורה טובה ומוצלחת.

מטרת החוברת הזו היא, לסדר עבורך את הפרטים הראשוניים והיסודיים שעליך לדעת ולקיים והם עיקרי היהדות. אך דע, כי זוהי רק ההתחלה ועליך להמשיך וללמוד עוד ועוד ולקבל הדרכה וליווי, כדי להכיר את כל הפרטים הרבים של המצוות המוטלות על בן לעם היהודי, וכבר הארכנו בזה בחוברת. הגיור עצמו אינו סוף הדרך אלא הוא רק התחלה של דרך חדשה.

ברכה והצלחה,
קרן זרע ישראל

עמך עמי

חוברת למתגייר

בהתקרבות אל היהדות

חוברת הכנה לבא להתגייר

הדרכה כללית לבאים להסתופף תחת כנפי השכינה, להיכנס לדת ישראל ולהתגייר מאת רב הקרן זרע ישראל, אב בית דין לגיור 'אהבת הגר' ומיוזמי הקמת בתי הדין של ארגון "גיור כהלכה". מחבר הספרים בעניני גיור 'זרע ישראל', 'מקור ישראל' ושאר ספרים.

"וַאֲהַבְתֶּם אֶת הַגֵּר כִּי גֵרִים הֱיִיתֶם בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם."

(דברים, י', י"ט)

רלונטי עבורך

גם לכם יש שורשים יהודיים?

אם גם אתם חושבים שיש לכם שורשים יהודיים או מסורת משפחתית בדבר חיבורכם ליהדות, פנו אלינו לבירור ולהכוונה.


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get_cart() on null in /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/wp-flashy-marketing-automation/core/snippets/tracking.php:39 Stack trace: #0 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): flashy_global_category_list('') #1 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(332): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/general-template.php(3065): do_action('wp_footer') #4 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/views/theme-support-footer.php(11): wp_footer() #5 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/classes/theme-support.php(115): require('/home/customer/...') #6 /home/customer/www/zera-israel.org/publ in /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/wp-flashy-marketing-automation/core/snippets/tracking.php on line 39