מפגש אצל הכבוד נשיא המדינה מר יצחק בוז'י הרצוג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יום שלישי, 13 לספטמבר 2022

בפגישה היום עם נשיא המדינה מר בוג׳י הרצוג הגשתי את ״ואהבתם את הגר״ בו מצוטט גם סבו הרב הראשי לישראל הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג. וגם את החיבור האחרון שלנו ״הגיור ההכלתי במדינת ישראל״ המפורש השתלשלות קורות הגיור מאז קום המדינה ועד ימינו והבעייתיות הקיימת.
דיברנו על המצב הלא פתיר שקיים כרגע במדינת ישראל, דיברנו על ההשלחות בגולה. הנשיא מכיר את הנושא היטב גם בקובעו הקודם כיו״ר הסוכנות היהודית. הוא ביקש ממני שנמשיך את השיח הזה כי הוא החליט לטפל בנושא של הזהות היהודית וההתבוללות אצלו בלשכת הנשיא ככה שהנושא קרוב לליבו.
סיכמנו שאנחנו נמשיך את שיח ונהיה בקשר. הביקור היה מאוד לבבי מאוד אישי. הוא מאוד שמח וכמובן הנשיא מלווה בחיוב את כל הפעילויות של קרן זרע ישראל.

הרב אמסלם במפגש אצל נשיא המדינה

הוסף תגובה

מאמרים אחרונים

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get_cart() on null in /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/wp-flashy-marketing-automation/core/snippets/tracking.php:39 Stack trace: #0 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(308): flashy_global_category_list('') #1 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(332): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-includes/general-template.php(3065): do_action('wp_footer') #4 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/views/theme-support-footer.php(11): wp_footer() #5 /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/classes/theme-support.php(115): require('/home/customer/...') #6 /home/customer/www/zera-israel.org/publ in /home/customer/www/zera-israel.org/public_html/wp-content/plugins/wp-flashy-marketing-automation/core/snippets/tracking.php on line 39